Miras Avukatı Dışarıda Evde Danışmanlık

Miras Avukatı Dışarıda Danışmanlık Hizmeti Nedir?

 

Büromuz miras hukukuna ilişkin soru ve sorunların teşhisi ve çözüm önerilerine yönelik danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bu kapsamda Miras Avukatlarımız hasta, yaşlı, engelli vatandaşlarımızın danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilmesi için hukuki büromuz dışında da danışmanlık hizmeti ve desteği sağlamaktadır.

 

Büromuz randevu sistemi ile hastanede, evde yahut bakımevinde bulunan ve zarureti bulunan müvekkilleri ve müvekkil adaylarına yerinde hizmet vermektedir.

 

Miras avukatı olarak alanında yeterli tecrübeye sahip Avukatlarımızdan alınacak randevu üzerine evde veya hastanede vasiyetname hazırlanması, miras taksim sözleşmesi hazırlanması başta olmak üzere miras hukukuna yönelik tüm iş ve işlemler ile danışmanlık faaliyetlerini yürütmekteyiz.

 

Nelere dikkat edilmelidir?

 

Miras Avukatı olarak belirlenen gün ve saatte yapılacak olan görüşmenin gerçekleştirileceği alanda yalnızca müvekkil ve Avukatı görüşme yapmalıdır. Avukat müvekkil gizliliğinin sağlanmadığı hiçbir alanda faaliyet yürütmemekteyiz. Buna göre cafe, lobi veya restoran gibi alanlar bu görüşmeler için uygun alanlar değildir. Tam gizliliğin sağlanması esas olup Avukatlarımız görüşme öncesi bu konuya yönelik incelemelerini yapmaktadır.

Bir diğer yandan müvekkil ile Avukat özel görüşme yapmakta ve bu görüşmeyi de bir tutanağa bağlamaktadır. Bu açıdan eğer ki bir üçüncü kişide görüşmeye katılacak ise bunun müvekkilin muvafakati ile olması ve bu üçüncü kişininde tutanağa imza atması gerekmektedir.

Görüşmenin hiçbir surette kayıt altına alınmadığından mutlaka emin olmalısınız. Zira Avukat müvekkil gizliliğinin ihlali suç teşkil etmekte ve sizin haklarınıza zarar vermektedir.

 

Evde Miras Avukatlık Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alırım?

 

Ofisimiz kural olarak ofiste hizmet sunmaktadır. Ancak yukarıda anlatılan zaruri durumların mevcut bulunması halinde evde hizmet almak adına tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. 

 

Hastanede Miras Hukuku Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alırım?

Bu durumda hastane yönetimine durumun bildirilerek gerekli izinlerin tarafınızdan alınması gerekmektedir. Kararlaştırılan gün ve saatte Avukatlarımızca ilgili adrese gelinerek görüşme gerçekleştirilir.

 

Ofis dışında verilen Miras Avukatlık hizmetinin ücreti ne kadardır?

Miras avukatlık ücretlerimize "Miras Avukatı Ücreti Ne Kadardır?" kısmına tıklayarak ayrıntılı tarifemize ve Çağrı Üzerine Gidilen Yerde Sözlü Danışma; kısmından ulaşabilirsiniz.

Online olarak hizmet alabilmek için "Online Avukat Danışma" kısmından bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Evde miras avukatı danışmanlığı, yerinde avukat danışmanlığı, hastanede avukat danışman, evde hizmet miras avukatı, evde avukatlık miras danışma