Kadıköy Avukat

KADIKÖY AVUKAT - KADIKÖY HUKUK BÜROSU

 

Büromuz İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık temsil faaliyetlerini icra etmektedir.

Büromuz Kadıköy İlçesinde faaliyet göstermekte olan bir Avukatlık ve Hukuk danışmanlığı bürosudur. Av. Mehmet Serhat Tercan'ın öncülüğünde kurulan Tercan Avukatlık & Danışmanlık Kadıköy ilçesinde Fenerbahçe mahallesinde Fener Kalamış Caddesi üzerinde yer almakta hukukun neredeyse her alanında özel Avukatlık hizmetleri sunmaktadır.

Kadıköy ve İstanbul Avukat olarak çalışmakta olan büromuzda 5 Avukat 1 İdari Personel ve asistanımızla hizmet vermekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz alanlara Kadıköy Avukatlık Faaliyetlerimiz Alanından ulaşabilirsiniz.

Avukat Mehmet Serhat TERCAN tarafından kurulan büromuz yerli ve yabancı müvekkillerine hukukun tüm alanlarında dava ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Kurulduğu günden bugüne Kadıköy ilçesinde faaliyet yürüten Avukatlık büromuz Kadıköy Hukuk bürosu olarak Fenerbahçe Mahallesi Fener Kalamış Caddesi No:65/3 adresinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kadıköy Avukat olarak hukukun her alanında müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Avukat ve Kadıköy Hukuk bürosu olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlar;

 

Yukarıda sayılan alanlar başta olmak üzere kadıköy avukat kadromuzla bağdat caddesi, kalamışta bulunan ofisimizde müvekkillerimize danışmanlık ve dava hizmetleri vermekteyiz. Kadıköy Avukat kadromuza ve büromuzun Avukat kadrosuna hakkımızda kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Kadıköy Avukat, Kadıköy Avukatı, Kadıköy ilçesi Avukatı, kadıköy semti avukat, fenerbahçe avukat, fenerbahçe semti avukatları, Kadıköy hukuk bürosu