Özel Avukatlık Hizmeti

Özel Avukatlık Hizmeti Nedir?

 

Özel Avukatlık hizmeti profesyonel ve sonuç odaklı bir hizmet anlayışı ile sizi veya şirketinizi tüm detayları ile değerlendirerek mevcut dava veya temsili gereken faaliyetinize özgü yüksek mesaili çalışmayı esas alan doğrudan uyuşmazlığınıza odaklı, çok yönlü mevcut tüm ihtimallerin değerlendirilerek birebir çalışmayı esas alan 21. yüzyılın en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerinden biri haline gelmiştir.

 

Özel Avukatlık Hizmetinin Ayırt Ediciliği Nedir?

 

Ülkemizde ve dünyada adliyeler ve dolayısıyla hakim, savcı ve avukatlar icra ve dava yoğunluğu altında ezilmekte adalet hizmetleri istenen sonucu bu nedenlerle verememektedir.

Pek tabi bu dava ve dosya yoğunluğu yargı mensuplarını tümden yıpratırken bir süre sonra dosyalar yetiştirilmesi gereken iş pozisyonunu almakta ve kişiler için çok önem arz eden yargılama sürecine beklenen ilgi ve alaka gösterilememektedir. Aynı problem pek tabii Avukatlık faaliyetleri içinde kendisini göstermektedir. Bu kapsamda dünyada yaygılaşmakta olan bu hizmet şekli ülkemizde de aranır bir hal almıştır.

Özel Avukatlık Hizmetinde Neler Sunulmaktadır?

Özel avukatlık hizmetlerinde sürekli avukatlık başta olmak üzere doğrudan doğruya bir uyuşmazlık çözümüde hedef alınmaktadır. Müvekkillerin çözümü karmaşık ve zor olan hukuki meseleleri üzerine yoğun mesai harcanmasını gerektiren Avukatlık mesleğinde bireyler özel ve tüzel kişiler serbestçe özel avukatlık hizmeti alabilmektedirler.

Ayrıca Bakınız: Avukat Nedir Ne İş Yapar?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özel Avukatlık Nedir?, Özel Avukat, Özel Avukat Bağdat Caddesi, Özel Avukat Kadıköy, Özel Avukat İstanbul, Özel Avukat sadece benim işimle ilgilenecek